Металевий сайдинг “блок хаус” під колоду

Компанія «АРМАДІУС» пропонує сучасний блок хаус, виготовлений за інноваційною технологією. Це унікальна різновид металевого сайдингу, який називається «Блок Хаус (Колода)». Тобто до численних технологічних властивостей сайдінга з металу додається естетика, властива малюнку каліброваних колод.

сайдинг металевий під деревоВ сучасній обробці фасаду будинку, використовується став популярним – сайдинг блок хаус металевий. сайдинг під колоду Якщо обраний дизайн зовнішньої і внутрішньої обробки будинку під дерево, то кращого матеріалу вам не підібрати. Підбираючи обробку для фасаду будинку, кожен домовласник прагне зупинити свій вибір на матеріалі, що володіє трьома ключовими якостями, а саме довговічністю, красою і, звичайно ж, прийнятною ціною. Саме цим характеристикам повністю відповідає металевий сайдинг імітує поверхню колоди. Даний облицювальний матеріал увібрав в себе найкраще, що може бути у класичного блок-хауса і металевого сайдингу, а саме натуральний естетичний зовнішній вигляд і високі експлуатаційні параметри, ніж власне і заслужив довіру багатьох наших співвітчизників.

ХАРАКТЕРИСТИКА САЙДІНГА

Характеристики-сайдингу блок хаус

 

МЕТАЛЕВИЙ БЛОК-ХАУС

Металевий блок-хаус зовні дуже реалістично імітує оциліндрованої колоди і складається зі спеціальних панелей, а також додаткових елементів, за допомогою яких здійснюється кріплення всієї конструкції. Технологія виготовлення даного матеріалу має на увазі наявність багатошарової структури, в основі якої лежить оцинкована сталь, іноді з домішкою алюмінію. Імітація дерева досягається шляхом нанесення малюнка за допомогою офсетного друку вищої якості, зверху якого накладається полімерне покриття.

Металевий сайдинг під колода володіє наступними позитивними характеристиками:

   • добре переноситься високих і низьких температур, що дозволяє здійснювати його експлуатацію при температурі від -50 ° С до +50 ° С;
   • пожаробезопасностью, що дуже важливо для обробки житлових приміщень;
   • стійкістю перед негативним впливом навколишнього зовнішнього середовища у вигляді опадів і ультрафіолетових променів;
   • довговічністю, так як період якісної експлуатації матеріалу становить як мінімум 30 років;
   • фізичної стійкістю перед агресивними середовищами у вигляді кислот і лугів, а також механічним впливом різного роду;
   • екологічною чистотою і безпекою для здоров’я людини;
   • простотою монтажних робіт;
   • відсутністю необхідності періодичного догляду за покриттям;
   • можливістю використання утеплювача;
   • наявністю широкого асортименту панелей, що імітують різні породи дерев і відтінки деревини;
   • можливістю монтажу при мінусових температурах;
   • прийнятною вартістю;

Блок Хаус – це особливий стиль. Стиль, який доступний кожному, потрібно лише зважитися на кардинальні зміни зовнішнього вигляду свого будинку. Що примітно, у нас на Блок Хаус ціна встановлюється тільки на тому рівні, до якого можна розраховувати на появу нових клієнтів, зацікавлених в придбанні цього різновиду металевого сайдингу. Ті, хто цінує нестандартний похід у всьому, повинні в першу чергу звертати увагу на цей матеріал, так як він все ще залишається досить свіжим пропозицією на ринку. Проте, на Блок Хаус ціна не є надто високою – той факт, що він став активно застосовуватися відносно недавно, не надається ніякого тиску на встановлені цінники. Яким є підсумок робіт насправді? Найкраще вдатися до безпосереднього огляду будівлі з Блок Хаусом, так як ні одна фотографія, жоден текст не передасть того, як виглядає цей матеріал разом з іншими елементами екстер’єру – вікнами, дверима, дахом і т.д. У нас немає сумнівів у тому, що побачене Вам неодмінно сподобається, тому ми завжди готові запропонувати широкий вибір Блок Хауса на будь-який смак. Застосування якісних будматеріалів пріоритетно для багатьох, так як від них безпосередньо залежить результат. Ці товари необхідно купувати в перевірених, благонадійних компаніях, які будуть орієнтуватися на інтереси клієнтів. На блок хаус ціна часто здається надмірною, але наша компанія «Армадіус» запропонує Вам співпрацю на вигідних і зручних умовах, пред’являючи виключно виправдані і логічні розцінки. Наші матеріали використовуються все частіше, особливо з метою обробки будівлі. Згодом воно буде відрізнятися естетичністю, а довговічний результат ми можемо обіцяти. Здійснити замовлення Ви зможете за телефоном, представленому на сайті. Ми оперативно здійснимо доставку якісних товарів за помірну вартість. Ви можете повністю розраховувати на нас при покупці продукції даної сфери!