З сучасною металочерепицею – зручно і надійно

Монтерей Тигла Тайл Преміум

Щорічно тисячі квадратних метрів металочерепиці Одеси використовуються на будівельних майданчиках при спорудженні нових будинків і при ремонтах. Сьогодні ми можемо з усією відповідальністю заявити, що один з найуспішніших видів металочерепиці на будівельному ринку Одеси – металочерепиця Monterrey (Монтеррей).

З чого проводиться металочерепиця

Металочерепиця Одеса Монтеррей виготовляється з тонкого (0,4-0,5 мм) алюмоцинкового профлиста. Зверху наноситься полімерний шар (поліестер), який запобігає корозії металу. У виробництві металочерепиці для покрівлі застосовуються кілька надійних по міцності зовнішніх покриттів, які розрізняються за ціною і властивостями (в тому числі по товщині). Вони можуть бути пофарбовані в різні кольори, які і надають відтінок виробу.

Металочерепиця зараз дуже популярний матеріал, який використовується для покрівельних робіт. Кілька унікальних якостей і зумовлюють надзвичайну популярність металочерепиці:

 • конкурентоспроможна ціна
 • надійність;
 • достатня простота монтажу.

Металочерепицю використовують і при новому будівництві, і при реконструкції старих будівель. Профнастил використовується також для будівництва вентильованих фасадів, огорож в приватному секторі і т.п. У нього хвилястий профіль, він точно імітує таку звичну для всіх черепицю з глини. Металочерепиця, отримана від виробника – гарантія того, що вона буде надійна і якісна. Цю легку продукцію (на 1 кв метр площі припадає лише 5 кг маси) можна експлуатувати понад півстоліття, і весь цей час покрівля буде зберігати первісний вигляд.

Порівняємо різні покрівлі
Якщо ви почнете порівнювати металочерепицю, наприклад, з гнучкою черепицею, то ви помітите, що металочерепиця шумить при вітрі і дощі. Але потрібно враховувати, що шумовий рівень залежить не від вихідного матеріалу, а від інших моментів: якості утеплення покрівлі, від того кута, під яким нахилена дах, і, природно, від того, як саме виконаний монтаж дахового покриття. Значний шум з’являється при недобросовісно виконаному монтажі покрівлі. Зверніть увагу, що на шум може вплинути навіть число покрівельних саморізів, які прикрутили до грат. Однак при правильному монтажі теплоізоляції, шумовий ізоляції і монтажі відведення води, ви не почуєте шум вітру, і ваша металочерепиця не битиметься про грати.

У чому переваги металочерепиці
Незаперечні позитивні якості металочерепиці Монтеррей, як ми вже говорили, це легкість, доступність монтажу і довговічність. В наші дні не існує альтернативи покрівельного матеріалу з такими ж якостями. Дах з металочерепиці виглядає привабливо, акуратно і навіть ошатно. Монтується вона набагато швидше, ніж подібні матеріали. Це допомагає в значній мірі знизити кількість часу і, природно, сил при роботі з цим продуктом.

Універсальна форма профілю металочерепиці Monterrey (Монтеррей) зроблена у вигляді гребенів хвиль, що біжать. Довжина і ширина хвиль поєднуються гармонійно, і тому такий матеріал підходить для будівель з різним дизайном. Матеріал органічно поєднується і з навколишнім ландшафтом, і з архітектурою будівлі. Геометрія металочерепиці забезпечує такій покрівлі чудову жорсткість.
Листи металочерепиці нарізають по довжині ската і потім монтують внахлест. Таким чином, кількість стиків на покрівлі мало.

 

Металочерепиця в Одесі 

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо!

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш номер телефону (обов'язково)

  Ваш e-mail(обов'язково)

  Тема

  Повідомлення