Напрямком діяльності компанії «Армадіус» є виготовлення металевих виробів з листової сталі шляхом профілювання, гнучкі і прокатки, а саме виготовлення профнастилу, металочерепиці, віконних відливів, гнутих елементів покрівлі та інших виробів, а також продаж через власну торговельну мережу.

Компанія «Армадіус» має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання для виробництва даної продукції, що дозволяє в найкоротші терміни виконувати надійшли замовлення, а також дозволяє пропонувати ціни на продукцію, що випускається нижче середньоринкових по Україні.

Всі матеріали необхідні для виробництва, компанія «Армадіус» закуповує безпосередньо у виробників, що дозволяє уникнути участі посередників, а значить зменшити вартість продукції, а також виробляти постійний контроль якості виробничих матеріалів, що дає можливість отримати ідеальне якість продукції, що випускається. Всі вищенаведені заходи дозволяють отримати в результаті ідеальне співвідношення ЦІНА / ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ при виконанні замовлень в дуже короткі терміни.
Основними видами діяльності компанії «Армадіус» є:

  • Виготовлення та продаж профнастилу.
  • Виготовлення та продаж металочерепиці.
  • Виготовлення та продаж віконних відливів, при цьому відливи виготовляються як на звичайному верстаті для згинання металу, так і на верстаті поздовжньої згинання листового металу, що дозволяє отримати віконні відливи практично необмеженої довжини при максимальній швидкості виготовлення.
  • Виготовлення згинальних елементів для покрівлі, а також для профнастилу (парканні планки).
  • Продаж супутніх матеріалів – саморізи, заклепки для кріплення профнастилу, металочерепиці.
  • Продаж відкатних систем для в’їзних воріт в приватному будівництві.
  • Також компанія «Армадіус» реалізує гладкий металевий лист.

При виготовленні продукції використовується холоднокатана сталь з оцинкованим, алюмоцинковим, полімерним та полиестровим покриттям. Компанія «Армадіус» використовує в своїй роботі матеріали провідних світових виробників сталі. Компанія «Армадіус» має можливість контролювати якість листової сталі, так як поставки на територію України здійснює безпосередньо від заводів-виробників через своїх представників на даних підприємствах.

Ми, цінуємо покупця. Оперативний і індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє максимально оперативно здійснити Ваше замовлення.
Швидко, надійно і якісно. Будемо раді допомогти з вибором, характеристиками і потрібним, у вашій потреби, матеріалом: профнастилу або металочерепиці.
Підберемо потрібні, супутні еллементи: гібочочние еллементи, саморізи, водосточниую систему, плівку, гідробар’єр!
Пам’ятайте, у виробника завжди дешевше!