Профнастил

профнастил ПС 10 профнастил ПК 18 ПС 18 профнастил Н 44
ПС – 10 ПК – 18 – (ПС – 18) Н-44 и Н-60

 

Як варіант покрівельного або фасадного будматеріалу, профнастил сьогодні на вершині своєї популярності. Його висока міцність, прекрасна естетичність і практичні гідності стали причиною того, що сьогодні, в століття постійно оновлюються нанотехнологій металопрофіль не здає стійких позицій. Можна сказати, що профнастил – це виготовлений з оцинкованої якісної сталі профільований лист. Його полімерне покриття буває з пластизола, поліестеру або пурала.

Де-факто, профнастил є варіантом металочерепиці, зовні імітує НЕ черепицю, а шифер, хвилі якого відрізняються по висоті, а також формі . Так розрізняють гофри прямокутні або синусоїдальні, трапецієподібні або більш складні за будовою.
Найбільш поширені області застосування профнастилу, виробленого нашим підприємством в місті Одеса для покрівельного монтажу ПК10 і ПК18, облицювання стін – стіновий профнастил ПС10, ПС18, несучий профнастил, який використовується в якості каркаса при зведенні кіосків, ларьків або невеликих магазинів – Н57. А також профнастил для будь-яких огорож: профнастил для забору, ворота з профнастилу, і який використовується у вигляді незнімної опалубки при будівництві серйозних об’єктів. Причому цікаво застосування профнастилу, коли будівлі споруджуються як сендвіч-панелі з одного їх боку профнастил це облицювальний матеріал, з іншого несуча конструкція, а між ними якісна теплоізоляція.

У нас в наявності є багато колірних різновидів:

Так як цей користується попитом будівельний матеріал виробляють з рулонної сталі, то листова довжина профнастилу може досить сильно варіюватися. Фактично вона залежить від тих розмірів, які необхідні замовнику або визначаються виробником. Найчастіше це ідеальної форми листи з шириною 980 мм 1850мм, з щільністю, що не перевищує 5% і стандартною товщиною 0.5 мм – 1.00 мм. Висота ж листів визначається малюнком і довжиною, що з’єднує крайні точки суміжних гофр, і може дорівнювати 15 мм і до 130мм.

Профнастил

Говорячи про переваги, завдяки яким цей матеріал придбав свою популярність, важливо згадати про значну його легкості, подвійний захист від несприятливих природних факторів у вигляді надійного полімерного покриття і якісної оцинковки, довговічності і міцності профнастил не псується від граду. Офіційно озвучується його час служби п’ятдесят років. Вибір його за колірною гамою також можливий. Більш ніж тридцять відтінків, що не вигорають під променями сонця, дозволяють вибрати найкращий варіант в кожному конкретному випадку.
Купити профнастил можна у нас на підприємстві або замовити відправку в будь-яке місто України. Наше підприємства “Армадіус” має власні верстати, тим самим ціна на профнастил як від виробника, а не як у дистриб’юторів з націнкою. Ми замовляємо метал безпосередньо з металургійних комбінатів.

Профнастил Одеса

Метал для профнастилу

Ролл профнастилу

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо!

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш номер телефону (обов'язково)

    Ваш e-mail(обов'язково)

    Тема

    Повідомлення