Компанія “АРМАДІУС” виконає покрівельні роботи в Одесі і Одеській області будь-якої складності та обсягу. Фахівці нашої компанії це досвідчені професіонали, які мають спеціальне обладнання, техніку і навички для виконання покрівельних робіт якісно і в строк.

безкоштовні заміри для покрівлі

Ми безкоштовно проектуємо вашу покрівлю. Виготовляємо покрівельні матеріали у себе на виробництві, організуємо їх доставку на об’єкт.

У нас клієнт може замовити покрівельні роботи, монтаж сайдингу та інші супутні послуги. Ми індивідуально розрахуємо ціну і запропонуємо оптимальний варіант проведення робіт, виходячи з можливостей клієнта. Для цього вартість демонтажу покрівлі в прайс-листі на покрівельні роботи представлена ​​окремо. Замовник самостійно зможе вибрати окремі види робіт, і ми професійно виконуємо покрівельні роботи в будь-якому замовленому обсязі.

Розцінки покрівельних робіт: від 150 до 250 грн. за 1 м.кв.

Монтаж покрівлі від компанії АРМАДІУС !!! Якісні покрівельні роботи будь-якої складності за низькими цінами !!! З питань проведення покрівельних робіт – звертайтесь за телефоном: 067-488-2276