Композитна черепиця

Доставка композитної черепиці по Одесі

Композитна черепиця є відносно новим видом покрівельних матеріалів. Поєднує в собі переваги традиційної керамічної черепиці та вигоду від застосування сучасних технологій.

Незважаючи на свою недавню появу на ринку, матеріал встиг завоювати чималу популярність завдяки своїм якостям. Він не поступається класичної кераміці у зовнішній естетиці, зате дозволяє економити кошти за рахунок наступних чинників:

 • Набагато менша вага дає можливість використовувати менш масивну і міцну кроквяну систему;
 • Штучний матеріал завжди дешевше натурального;
 • За рахунок меншої ваги вантажно-розвантажувальні роботи і доставка обійдуться набагато дешевше. Монтаж також менш трудомісткий.

Композитна черепиця в інтернет-магазині Еврокровля

Структура

Виробники рік від року вдосконалюють матеріали, що входять до складу композитної черепиці, але їх набір приблизно однаковий у всіх, і різниться лише товщиною шарів і якістю вихідної сировини. Варто відзначити, що неправильно порівнювати композитну і металочерепицю, так як, окрім сталевого підстави, вони мають мало спільного. Композитна черепиця складається з наступних шарів:

 • Листова сталь. Повинна бути високої якості і забезпечувати малий перепад товщини;
 • Гальванічне алюмоцинковим покриття. Повинно бути завдано по обидва боки. Забезпечує захист від корозії. Основна вимога до нього – рівномірність покриття. Прикладом такої високої якості може служити композитна черепиця Metrotile, що має термін служби понад півстоліття;
 • Акриловий грунт. Також наноситься на обидві сторони і служить для кращого зв’язку попередніх і наступних шарів;
 • Акриловий склеювальний шар і базальтова крихта, що надає максимальну схожість з натуральною черепицею. Така схожість дозволяє використовувати композитну черепицю при реставрації старовинних будівель, коли впровадження масивної кроквяної системи в конструкцію неможливо, і потрібно легка покрівля. Відмінний приклад – композитна черепиця Gerard, яка часто використовується в таких ситуаціях;
 • Зовнішній шар акрилової глазурі.

 

Переваги композитної черепиці

 1. Лёгкий вес кровли;Композитна черепиця в Одесі
 2. Надійність;
 3. Якість покриття;
 4. Вогнестійкість;
 5. Відмінна звукоізоляція;
 6. Здатність зберігати тепло;
 7. Простота монтажу;
 8. Великий термін служби;
 9. Велика розмаїтість кольорів.

У нас ви можете купити композитну черепицю кращих світових виробників, які гарантують чудову якість і довговічність, що обчислюється десятиліттями. Наша композитна черепиця здебільшого поставляється в міста Одеса, Миколаїв, Херсон, однак на вашу вимогу ми доставимо її в будь-який інший місто.

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо!

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш номер телефону (обов'язково)

  Ваш e-mail(обов'язково)

  Тема

  Повідомлення