Металочерепиця “Монтеррей”

Продукція компанії «Армадіус» металочерепиця Монтеррей – одна з найпопулярніших видів металочерепиці, її відмінністю можна виділити оптимальне співвідношення ціни і якості. Металочерепиця Монтерей виготовляється в з алюмоцинкового профлиста товщиною 0,4 мм. / 0,5 мм., Методом холодного штампування з полімерним лицьовим покриттям: поліестер.
Металочерепиця Монтерей

З чого проводиться металочерепиця

Металочерепиця Монтеррей виготовляється з тонкого (0,4-0,5 мм) алюмоцинкового профлиста. Зверху наноситься полімерний шар (поліестер), який запобігає корозії металу. У виробництві металочерепиці для покрівлі застосовуються кілька надійних по міцності зовнішніх покриттів, які розрізняються за ціною і властивостями (в тому числі по товщині). Вони можуть бути пофарбовані в різні кольори, які і надають відтінок виробу.

Металочерепиця зараз дуже популярний матеріал, який використовується для покрівельних робіт. Кілька унікальних якостей і зумовлюють надзвичайну популярність металочерепиці:

 • конкурентоспроможна ціна
 • надійність;
 • достатня простота монтажу.

Монтеррей (металочерепиця Одеса) – надійна покрівля!

Характеристики металочерепиці Монтеррей
Довжина(мм) 550-10 000
Висота (мм) 25
Ширина повна (мм) 1190
Ширина корисна (мм) 1100
Ширина кроку (мм) 350
Товщина(мм) 0.4, 0.45, 0.5
Вага(кг/м.кв) 4.0-5.0
Мінімальний ухил(°) Не менее 14
Кольорова гама Відповідно до карти кольорів RAL
Покриття Поліестер (РЕ) Матовий поліестер (РЕМА)
Нанесення плівки За бажанням
Ціна РЕ – від 108 грн/м2
РЕМА – 138  грн/м2

 

Можливі кольори металочерепиці Монтеррей
Темно-зелений Терракот Зелений
РЕ 6005, РЕ 8004, РЕ 6002,
РЕМА 6005 РЕМА 8004 РЕМА 6002
Графіт Коричневий Гнила вишня
РЕ 7024, РЕ 8017, РЕ 3005,
РЕМА 7024 РЕМА 8017 РЕМА 3011

 

Виробництво металочерепиці в Одесі

Металочерепиця “МОНТЕ-новий” ширина листа 1190 мм, ширина в замку 1100 мм

Металочерепицю використовують і при новому будівництві, і при реконструкції старих будівель. Профнастил використовується також для будівництва вентильованих фасадів, огорож в приватному секторі і т.п. У нього хвилястий профіль, він точно імітує таку звичну для всіх черепицю з глини. Металочерепиця, отримана від виробника – гарантія того, що вона буде надійна і якісна. Цю легку продукцію (на 1 кв метр площі припадає лише 5 кг маси) можна експлуатувати понад півстоліття, і весь цей час покрівля буде зберігати первісний вигляд.

При виборі металочерепиці Монтеррей для своєї покрівлі ви отримаєте чудове рішення як з економічної, так і з технічного боку. Така металочерепиця дуже давно стала універсальним варіантом для експлуатації при нашій погоді: покрівля впевнено витримує всі скачки температури, їй не страшний ні мороз, ні спека, ні сніг, ні град, ні дощ.

У чому переваги металочерепиці
Є кілька різновидів металочерепиці Monterrey, їх різняться за формою і за розміром профілю. Його глибина буває 8, 10, 15, 18, 20 і 57 мм, буває у вигляді трапеції. Є одне загальне у всіх видів – профіль округлений, і є симетричні або несиметричні сходинки. Металочерепиця в Одесі замовляється на довжину, яка необхідна замовнику. Вона може бути від 10 сантиметрів до 30 метрів.

Звертайтеся, і успішного вам будівництва!

Металочерепиця в Одесі
мал. №1

 

Металочерепиця в Одесі

Металочерепиця в Одесі

Оставьте свой номер телефона и мы вам перезвоним!

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш номер телефону (обов'язково)

  Ваш e-mail(обов'язково)

  Тема

  Повідомлення