Металочерепиця – дуже популярний покрівельний матеріал. Завдяки цьому типу покрівельних матеріалів, фасад буде мати чудовий зовнішній вигляд надійний захист від протікання. За своїми характеристиками цей покрівельний матеріал значно вище конкурентів. Він володіє стабільно високою якістю, дуже міцний і красиво виглядає.

Металочерепиця з’явилася в 70-і роки XX століття. Вона дуже схожа на натуральну черепицю, але має при цьому меншу вагу, проста в установці і безпечна. Металочерепиця прекрасно адаптується під місцевий колорит і ландшафт, будучи продовжувачкою традицій старої Європи. Використання її можливо в регіонах як з теплими, так і з суворими погодними умовами. Вона легко переносить значні перепади температури. Важливою особливістю металочерепиці є вогнестійкість.

Цей універсальний вид покрівельного покриття, який можна застосовувати при влаштуванні дахів:

– Прямих;
– Кутових;
– Односхилих;
– Двосхилих.

Металочерепиця це профільований лист зі сталі. Цей матеріал по праву вважається лідером по міцності серед покрівельних матеріалів.

Завдяки своїй фортеці і інших достоїнств металочерепиця змогла з легкістю підкорити ринок покрівельних покриттів України. Її суворі кліматичні умови з сильними вітрами і екстремальними температурами не завдають матеріалу ніякої шкоди.
Вона має вагу в 7 разів менший, ніж у натуральній черепиці. Це звільняє від проведення робіт, щодо зміцнення конструкції покрівлі, які потрібні при роботі з натуральною черепицею. Крім того металочерепиця значно дешевше і її легше монтувати. Встановивши металочерепицю, ви на 50 років позбудетеся від необхідності ремонту даху. Такого терміну служби без ремонту немає ні у одного покрівельного матеріалу. Деяким уже через 5 років після установки вже потрібно забарвлення.

Проблема вибору оптимальної металочерепиці вимагає уважного підходу. Приступаючи до покупки металочерепиці, ознайомтеся з її властивостями і особливостями. Потрібно визначитися з формою матеріалу черепиці, палітрою кольорів, вартістю. Приймаючи рішення про придбання тієї чи іншої марки, слід врахувати, що металочерепиця буде служити довгий час. Помилка у виборі здатна згодом привести до зайвої трати нервів і додаткових витрат. Металочерепиця може бути використана для облаштування покрівлі будинку.

Вона гарантує:

– Довгий час служби;
– Простоту монтажу;
– Стійкість до перепадів температур;
– Низький рівень тиску на покрівельну систему даху;
– Екологічну чистоту;
– Чудовий зовнішній вигляд;
– Стійкість від корозії, стійкість в агресивних середовищах.

На даний момент, розроблений різноманітний асортимент моделей даної продукції, що дає покупцеві можливість вибрати оптимальний за кольором і дизайну варіант матеріалу.

Великим попитом користується металочерепиця, покрита поліестером. Таке покриття має масу переваг. Це мінімальна ціна, стійкість до корозії, захист від ультрафіолетових променів.

Серед марок металочерепиці з покриттям, великої популярності набула металочерепиця, покрита пуралом. Вона витримує вплив агресивні зовнішніх факторів і великі температурні перепади. Пурал – це покриття, яке проводиться з поліаміду і поліуретану. Матеріал хоча і дорожче поліестеру, але зате більш стійкий до механічних пошкоджень. Дане покриття стійке також до впливу ультрафіолету.