Покрівельний профнастил

Покрівельним профнастилом називають листовий прокат, який обов’язково повинен бути гофровані, при цьому профільна глибина зазвичай варіюється від 10 до 75 міліметрів. Цей момент взаімосвясан з можливостями конкретного обладнання. Найбільш затребуваним матеріалом в даний час вважається профлист покрівельний, що володіє висотою 35 і 25 міліметрів. Гофра часто має форму трапеції або синуса, рідше ми можемо бачити округленої або прямокутну форму. Виготовлення покрівельного профнастилу відбувається з оцинкованої сталі з покриттям з різних полімерів. Сучасні виробники пропонують нам придбати матеріал і без подібного покриття. Товщина матеріалу може бути різною, починаючи від 0,4 до 0,5 міліметрів.

Покрівельний профнастил Одеса

Переваги покрівельного профнастилу

На даний момент профнастил став більш популярним, ніж його аналог, виготовлений зі сталі. Багато хто ставить покрівельний профнастил на один щабель металочерепиці. Головною перевагою перед сталевими аналогами є привабливість з естетичної точки зору і більш жорстка структура, також відзначається довговічність і надійність матеріалу. Металочерепиця має такі ж властивості, як і покрівельний профнастил, але її вартість в рази перевищує ціну покрівельного конкурента.
Ще одним плюсом у використанні покрівельного профнастилу є його стійкості до утворення корозії, при цьому варто вибирати матеріал з полімерним покриттям. Який матеріал так само відрізняється своєю неперевершеною стійкості атмосферних явищ, що дуже виграшно в порівнянні з матеріалами з натуральних інгредієнтів.

Де використовується покрівельний профнастил?

Область застосування покрівельного профнастилу досить широка – його можна застосовувати для монтажу споруд, як з маленькою, так і з великою площею. Затребуваність такого матеріалу цілком зрозуміла, багато хто вибирає його завдяки низькій вартості і простому швидкому монтажу. Для приватного будівництва найчастіше використовують профнастил з полімерним покриттям, так як він здатний зрадити будівлі естетичний вигляд, що також поєднується з міцністю і довгим терміном служби матеріалу.
В основному для захисних і декоративних функцій використовують профнастил для покрівлі висотою до 20 міліметрів, він прекрасно впорається із захистом від різних опадів і захистить покрівлю потрібним чином. При значному навантаженні на покрівлю рекомендується застосовувати профнастил висотою більше 20 міліметрів для збільшення міцності. Є можливість використовувати профлист підвищеною кількістю ребер жорсткості

За останні кілька років покрівельний профнастил випередив за популярністю покрівлю з оцинкованої сталі і став прямим конкурентом металочерепиці. Його переваги перед оцинкованої сталлю очевидні: естетична привабливість і значно більш високі показники жорсткості, довговічності і надійності. У той же час вартість оцинкованого листа після профілювання збільшується незначно. Щодо покрівлі з металочерепиці, то покрівельний профнастил має всі ті ж переваги, що і металочерепиця. Однак ціна на покрівельний профнастил набагато менше металочерепиці.

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо!

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш номер телефону (обов'язково)

    Ваш e-mail(обов'язково)

    Тема

    Повідомлення