Стіновий профнастил

Стіновий профнастил з профільованого листового металопрокату з висотою гребеня 1,0-7,5 см, що повторюється з різним кроком. Найбільш популярні листи, де висота гофри становить 1,0-2,0 см. Таким стінових профнастилом облицьовують зовнішні і внутрішні стінові поверхні, зводять огорожі, перекриття та настили. Профлист з гребенем 3,5 см і більше найчастіше є несучим конструктивним елементом. Чим вище ребро жорсткості, тим він більш жорсткий. Для виготовлення стінового профнастилу використовується оцинкована сталь по товщині 0,4-0,7 мм з полімерним захисним шаром і без нього.

Де застосовується стіновий профнастил?

Профлист буває для зовнішнього і внутрішнього застосування. Стінових пофнастілом монтують нові і зводять несучі стіни, облицьовують фасади з бетону, цегли і дерева, в тому числі вентильовані. Послуги з облицювання фасадів проводиться спеціальними профілями і кронштейнами.

Найбільш поширене монтування стін в швидкомонтованих будівлях з каркасних дерев’яних і металевих профільованих конструкцій. Зовні стіни обшиваються стінових профнастилом з полімерним захисним шаром і ребром жорсткості 8-20 мм. При зведенні несучих стінових конструкцій у профлиста висота ребра хвилі понад 3,5 см і додаткові ребра жорсткості.

Крім того, матеріал з висотою хвилі 8-20 мм дуже популярний при зведенні захисних споруд. Паркани поблизу приватного домоволодіння будуються з стінового профнастилу з полімерним захисно-декоративним шаром і без нього на територіях складського і промислового значення. Краще купити профнастілвіду його максимально високойпрочності в порівнянні з дерев’яним парканом, незважаючи на їх однакову ціну.

Якими перевагами володіє стіновий профнастил?

  • універсальність застосування,
  • економічний,
  • вартість істотно нижче вартості інших аналогічних матеріалів,
  • мінімальні витрати на експлуатацію,
  • високі антикорозійні показники,
  • оцинковка захищає від негативного впливу навколишнього середовища,
  • оцинкований профільований лист з полімерним покриттям в середньому служить 50-60 років, без нього – 30-40 років,
  • простий, зручний і швидкий монтаж без додаткових підготовчих робіт і спецобладнання,
  • мінімальні тимчасові витрати при проведенні монтажних робіт,
  • естетичний і сучасний,
  • широкий колірний спектр по системі RAL сприяє реалізації будь-якого дизайнерського виконання та надання спорудження зовнішнього
  • індивідуального стилю і привабливості.

Стіновий профнастил випускається з наступними хвилеподібними профілями: трапецієподібним, прямокутним, заокругленим і синусоїдальним. Тим, хто бажає купити профнастил, майстра рекомендуюттрапеціевідную форму гофри.

Особливості монтажу стінового профнастилу?

Облицювання внутрішніх і зовнішніх стін проводиться стінових профнастилом з висотою гофри 8-20 мм. Перед укладанням профлистов монтується фасадна конструкція з металевим або дерев’яним профілем і кронштейнами. Якщо об’єкти мають деревне або сталевий каркас, куди входять стійки, верхня і нижня обв’язки, ригелі і проміжні елементи, напрямок профілю стінового профнастилу має бути вертикальним. Опорою служать горизонтальні ригелі, які розташовуються на ділянках вгорі і внизу стіни.

Якщо стіна вища, то використовуються додаткові проміжні горизонтальні ригелі, прив’язували до горизонтально-спрямованим елементів вікон, дверей і так далі. Це дозволяє зробити каркас більш міцним і збільшити жорсткість обшивки щодо вигинів. Щоб запобігти проникненню вологи в стінну конструкцію, створюється вентиляція шляхом утворення зазору між стінових профнастилом і теплоізоляційним шаром.

При зведенні вуличних огороджувальних споруд із стінового профнастилу рекомендується:

  • опорні стовпи з круглої або квадратної труби з перетином 5,5-7,0 см;
  • для поперечних конструкцій краще купити профнатіла, а не користуватися брусками з дерева;
  • для кріплення застосовуються покрівельні оцинковані саморізи з гумовою шайбою.