Використання сайту

Сайт www.armadius.com.ua далі «Сайт» дозволяє вам переглядати, аналізувати і застосовувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання , з обов’язковою умовою, дотримання збереження інформації про авторське право і про право власності, що містяться в матеріалах сайту: текст, картинки, відео та інша інформація розміщена на Сайті. Категорично забороняється копіювати і змінювати матеріали Сайту, а також поширювати або їх в будь-якому вигляді. Використання текстів, відео та іншої інформації з сайту www.armadius.com.ua на інших сайтах забороняється.

Відмова від відповідальності

Інформація та послуги на Сайті www.armadius.com.ua надаються «як є» без будь-яких гарантій. Сайт www.armadius.com.ua не гарантує 100% точності наданої інформації. Сайт залишає за собою право, в будь-який час без попереднього сповіщення вносити зміни в текст, змінювати ціну товару та іншу інформацію розміщену на Сайті. Будь-яка інформація має схильність до старіння, тому ми не гарантуємо своєчасного її поновлення. Сайт www.armadius.com.ua ні в якому разі не бере на себе відповідальність за будь-яких зазнала Вами шкоду, в тому числі збитки від втрати прибутку, або від будь-якого використання матеріалів сайту.

Персональні дані

облячи замовлення на Сайті за допомогою форми зворотного зв’язку або дзвінка по телефону, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних, а також даєте згоду на збір і обробку Ваших персональних даних.  

Безпека особистих відомостей

Сайт www.armadius.com.ua зобов’язується не використовувати і не розповсюджувати особисті дані користувачів, залишену ними в формі зворотного зв’язку або по телефону. Сайт www.armadius.com.ua проводить строгий контроль конфіденційної інформації і може запитати додаткову інформацію, а саме Прізвище Ім’я, адреса електронної пошти, точну адресу доставки для успішного виконання замовлення. Особиста інформація може використовуватися в цілях поширення інформації про акції або спеціальні пропозиції сайту.